Apie mus

Nuo įkūrimo 1991 m., UAB „Mokumo valdymo sprendimai“ aktyviai dirbo įgyvendinant plataus spektro komercinius projektus. Esame privataus kapitalo investicijų valdymo ir konsultacijų specialistų komanda, sutelkusi dėmesį į kvalifikuotų, objektyvių konsultacijų ir užsakomų paslaugų teikimą rinktinėms klientų grupėms. Šiuo metu bendrovės prioritetinės veiklos sritys yra investicijų bei verslo valdymas ir konsultacinių paslaugų susijusių su šiomis sritimis teikimas.

Įmonių bankroto valdymo departamentas prie Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos yra suteikęs UAB „Mokumo valdymo sprendimai“ teisę teikti įmonių restruktūrizavimo ir bankroto administravimo paslaugas. Nemokumo valdymo projektus įgyvendinanti UAB „Mokumo valdymo sprendimai“ komanda ir jos asocijuoti verslo partneriai šioje srityje dirba jau daugiau nei dešimtmetį - nuo pat nemokumo reglamentavimo reformų Baltijos šalyse pradžios. UAB „Mokumo valdymo sprendimai“ turi tvirtus ryšius ir gerą reputaciją tarp svarbiausių šio sektoriaus institucijų ir didžiausių rinkos dalyvių.

UAB „Mokumo valdymo sprendimai“ plečiasi nemokumo valdymo paslaugų sektoriuje ir teikia šias atestuotas nemokumo procesų valdymo ir su tuo susijusias konsultacines paslaugas:

  •     BANKROTO ADMINISTRAVIMO
  •     ĮMONIŲ RESTRUKTŪRIZAVIMO ADMINISTRAVIMO

Kvalifikuotas UAB „Mokumo valdymo sprendimai“ personalas užtikrina geriausios praktikos perėmimą ir naujų idėjų nemokumo procedūrų valdyme generavimą bei įgyvendinimą, todėl teikdami konsultacijas pirmiausia siekiame sudaryti galimybes išsaugoti verslą, objektyviai įvertinti perspektyvas bei padėti pasirinkti tinkamiausią išeitį iš susidariusios probleminės situacijos.